ÖNEMLİ BİLGİLENDİRMEDİR...

  Firmamızın ithalatını ve teknik servis hizmetini yapmış olduğu BRODERİ marka sanayi tipi dikiş makinalarında bazı ürünler üzerinde (otomatik kıstırmalı akıllı overlok gibi ) değişiklik yaparak, ek sistemler takarak, modifiye etmekte ve siz kullanıcılarımızın makinadan istifadesini en üst düzeye çıkartmaktayız.

   

  Bu işlemi yaparken kullandığımız tüm parçaların orijinal olmasına azami dikkat etmekteyiz. Ancak piyasada bizden standart şekli ile satın alınıp üzerine farklı firmalar veya kişiler tarafından modifiye yapılmış ek aksamlar takılarak işlevi değiştirilmiş orjinale uygun olmayan kısrtırmalı overlok makinaları satılmaya başlamıştır.

   

  Bu türdeki makinalar üzerinde kullanılan uygun olmayan ek malzemeler nedeni ile makine randımanlı çalışmamakta ve siz kullanıcılara gereken verimi vermemektedir.

   

  Bu nedenle bu tür donanımlı makinaları alırken mağdur olmamanız için yapılan değişliklerin firmamız tarafından gerçekleştirilmiş olduğundan emin olmak üzere makine seri numarasından garanti durumunu sorgulatmanızı önemle rica ederiz. Firmamız dışında 3.şahıslar tarafından üzerinde değişiklik yapılan makinalara hiçbir şekilde servis hizmeti verilmeyecektir.        

                                                                                                                 

  Saygılarımızla…

WhatsApp chat Makina Satış
WhatsApp chat Yedek Parça Satış